קרן השפע-סתיו אקשן מציעה מגוון של ימי הולדת בז'אנר הפנטזיה ומדע בדיוני

אנו בקרן השפע-סתיו אקשן נשמח להתאים לכם יום הולדת אישי המתאים לז'אנר או סדרת הספרים האהובה על ילד/ת יום ההולדת, לקבלת פרטים ולברור ניתן לפנות אלינו באמצעות הקישור הבא או עמוד יצירת קשר.

לחלופין אפשר לכתוב ישירות למייל: ksafalot@gmail.com

מבצע מיוחד לילדי וילדות החוגים שלנו: במידה ותבחרו לחגוג איתנו תקבלו מאיתנו מארז יום הולדת הכולל את הרפתקת סוד הממלכה הקסומה וסט קוביות במתנה!

* כלל ההפעלות לגילאי יסודי (כיתות א-ו)

* ההפעלות מתקיימות בסופי שבוע בלבד (שישי אחרי הצהריים ושבת במהלך כל היום)

* יש ליצור קשר טלפוני או לפנות במייל על מנת לוודא את תאריך ההזמנה *לפני* תשלום המקדמה

מבוכים ודרקונים – משחק שולחני!

גלגלו את הקובייה, והצטרפו ליום הולדת בו תוכלו לצאת למסע הרפתקאות שקיים רק בדמיון.

תמיד חלמתם להיות גיבורים מן האגדות? להכריע את אויבכם בחרב, בקשת או בכוחות הקסם? לגלות את הסודות הקסומים של ממלכות נשכחות או להתגנב אל תוך מאורת הדרקון? נצא למסע כבר לפני האירוע, כשנרכיב הרפתקה מיוחדת עבור ילד/ת יום ההולדת והעדפותיו/ה: דמות אהובה, יכולות קסומות ומפלצות מיתולוגיות. באירוע עצמו נבחר עם כל ילד/ה מיניאטורה אישית ודמות שהוא היה רוצה לשחק, נסביר על המשחק ונכניס את הילדים לעולם החדש. מכאן האקשן רק מתחיל ואפילו השמיים הם כבר לא הגבול. כל הילדים יקבלו כוחות, ילחמו במפלצות, יעברו הרפתקאות, אתגרים ומשימות – והכל מבלי לקום מהכיסא. הכל נעשה סביב שולחן עם שלל עזרים, לוחות קרב והפתעות. בסוף האירוע יקבל כל משתתף תעודת הרפתקנ/ית.

הגבלת גיל – א' ומעלה

להזמנת יום הולדת

מבוכים ודרקונים – משחק חי

צאו איתנו להרפתקה בה כל ילד וילדה יכולים להיות הרפתקנים אמיצים, להחזיק חרב, ללמוד את סודות הממלכה השונים, לעבוד בקבוצה ולפתח אסטרטגיה, לזכות בפרסים, להילחם מול מפלצות מיתולוגיות, לנצח ולהשיב שלום וצדק לעמק שלהם

בכל שנה נפגשים הרפתקנים שונים מכל קצוות הממלכה על מנת להתאמן יחדיו ולהתחרות אלו באלו על השליטה בממלכה הקסומה. נפתח באימון ההרפתקנים במיומנויות שונות כגון – סייף, ירי בחץ וקשת, קריאת עתידות ועוד. מיד עם סיום האימונים כל חברי השבטים יקבלו כלי נשק, תלבושות ואביזרים, ויחד יפתחו אסטרטגיות קרב ולחימה. לאחר מכן נכתיר את ילד/ת יום ההולדת בתור אלופ/ת העמק ותחל תחרות על השליטה בקרב גדול בין הקבוצות השונות. כל קבוצה תצטרך להשיג את דגל המחנה המעניק את הכוח לשבט היריב, אבל התחרות לא מסתיימת כאן! מפלצות עתיקות יומין עלולות להמיט חורבן על העמק אם לא יתאחדו השבטים יחדיו תחת הנהגת ילד/ת יום ההולדת ויעצרו אותן. האם יצליחו הגיבורים האמיצים להביס את המפלצות, לשמור על העמק ולהרוויח את הפרס הגדול ותעודת ההרפתקנ/ית שלהם?

הגבלת גיל – ב' ומעלה.

להזמנת יום הולדת

הריעו לאבירים ולאבירות