קרן השפע-סתיו אקשן מציעה מגוון של ימי הולדת בז'אנר הפנטזיה ומדע בדיוני

אנו בקרן השפע-סתיו אקשן נשמח להתאים לכם יום הולדת אישי המתאים לז'אנר או סדרת הספרים האהובה על ילד/ת יום ההולדת, לקבלת פרטים ולברור ניתן לפנות אלינו באמצעות הקישור הבא או עמוד יצירת קשר.

מתנה אישית לילדי וילדות החוגים שלנו בהזמנת יום הולדת.

לחלופין אפשר לכתוב ישירות למייל: ksafalot@gmail.com

מבוכים ודרקונים – משחק שולחני!

גלגלו את הקובייה, והצטרפו ליום הולדת בו תוכלו לצאת למסע הרפתקאות שקיים רק בדמיון.

תמיד חלמתם להיות גיבורים מן האגדות? להכריע את אויבכם בחרב, בקשת או בכוחות הקסם? לגלות את הסודות הקסומים של ממלכות נשכחות או להתגנב אל תוך מאורת הדרקון? נצא למסע כבר לפני האירוע, כשנרכיב הרפתקה מיוחדת עבור ילד/ת יום ההולדת והעדפותיו/ה: דמות אהובה, יכולות קסומות ומפלצות מיתולוגיות. באירוע עצמו נבחר עם כל ילד/ה מיניאטורה אישית ודמות שהוא היה רוצה לשחק, נסביר על המשחק ונכניס את הילדים לעולם החדש. מכאן האקשן רק מתחיל ואפילו השמיים הם כבר לא הגבול. כל הילדים יקבלו כוחות, ילחמו במפלצות, יעברו הרפתקאות, אתגרים ומשימות – והכל מבלי לקום מהכיסא. הכל נעשה סביב שולחן עם שלל עזרים, לוחות קרב והפתעות. בסוף האירוע יקבל כל משתתף תעודת הרפתקנ/ית.

הגבלת גיל – 7 ומעלה.

להזמנת יום הולדת

מבוכים ודרקונים – משחק חי

צאו איתנו להרפתקה בה כל ילד וילדה יכולים להיות הרפתקנים אמיצים, להחזיק חרב, ללמוד את סודות הממלכה השונים, לעבוד בקבוצה ולפתח אסטרטגיה, לזכות בפרסים, להילחם מול מפלצות מיתולוגיות, לנצח ולהשיב שלום וצדק לעמק שלהם

בכל שנה נפגשים הרפתקנים שונים מכל קצוות הממלכה על מנת להתאמן יחדיו ולהתחרות אלו באלו על השליטה בממלכה הקסומה. נפתח באימון ההרפתקנים במיומנויות שונות כגון – סייף, ירי בחץ וקשת, קריאת עתידות ועוד. מיד עם סיום האימונים כל חברי השבטים יקבלו כלי נשק, תלבושות ואביזרים, ויחד יפתחו אסטרטגיות קרב ולחימה. לאחר מכן נכתיר את ילד/ת יום ההולדת בתור אלופ/ת העמק ותחל תחרות על השליטה בקרב גדול בין הקבוצות השונות. כל קבוצה תצטרך להשיג את דגל המחנה המעניק את הכוח לשבט היריב, אבל התחרות לא מסתיימת כאן! מפלצות עתיקות יומין עלולות להמיט חורבן על העמק אם לא יתאחדו השבטים יחדיו תחת הנהגת ילד/ת יום ההולדת ויעצרו אותן. האם יצליחו הגיבורים האמיצים להביס את המפלצות, לשמור על העמק ולהרוויח את הפרס הגדול ותעודת ההרפתקנ/ית שלהם?

הגבלת גיל – ב' ומעלה.

להזמנת יום הולדת

הריעו לאבירים והנסיכות

ברוכים הבאים לממלכת הפנטזיה, מקום בו אבירים ואבירות, נסיכים ונסיכות עוברים הרפתקאות נועזות.

האורחים יוזמנו אל חצר הממלכה, שם יוכלו לשוטט באופן חופשי בין בעלי המקצוע והדוכנים השונים, כגון: משחק זיכרון, מגדת עתידות, איפור, סייף, חץ וקשת או ציד מפלצות. לאחר מכן נכתיר את ילד/ת יום ההולדת כאביר/ה או כנסיכ/ה ונשמע מזקן הכפר על ההרפתקה מסמרת השיער אותה אנו עומדים לעבור. הילדים האמיצים והנבונים יתחלקו לשתי קבוצות שיעברו סדנאות קסומות מקוסם החצר החכם והסייף המלכותי. את כל הידע שצברו ינצלו את הילדים בקרב הגדול: הקרב נגד המפלצת העצומה שמאיימת על הממלכה. האם יצליחו להביס אותה להציל את תושבי הכפר ולקבל מהסוחר העתיק את הפרס הגדול ואת תעודת ההרפתקנ/ית שלהם?

הגבלת גיל – א' ומעלה.

להזמנת יום הולדת

יום הולדת קסום! מבצע: שרביט במתנה לילד/ת יום ההולדת

הינשופים כבר יצאו לדרך עם המכתבים, השיקויים מבעבעים בקדרה והגובלינים הציעו את המיטות. אז מה נותר עוד להוסיף חוץ מפטפוטים, מלבי, דודו, שפיץ!

שלום לכל הקוסמים והמכשפות, ברוכים הבאים לבית הספר לכישוף ולקוסמות! את פניכם יקבלו המורים הכי קסומים בעולם, שיוודאו שתכנסו לאווירה בהצצות קצרות לשיעורים השונים: שיעור קריאת עתידות, שיעור הגנות קסומות, שיעור שיקויים ועוד. ילד/ת יום ההולדת ימונה למדריכ/ה ראשי/ת והילדים יתחלקו לקבוצות. במהלך האירוע תוכלו לבחור אם להשתתף במשחק סוער על המטאטאים או להיכנס לשניים מהשיעורים הכי מעניינים בבית הספר. אך היזהרו, קוסמי האופל שלח אליכם מפלצת איומה ונזדקק לכל העזרה שנוכל לקבל על מנת להביס אותה. אם תצליחו, בסוף האירוע תוכלו לבקר בעיירת הקוסמים הקטנה ולקבל מהסוחר הנחמד הפתעה לפי בחירתכם ותעודת הרפתקנ/ית.

הגבלת גיל – א' ומעלה.

המבצע עד גמר המלאי.

להזמנת יום הולדת

תפסו חרב אור, כי אנחנו במלחמות בין כוכבים

האפלה מתחזקת וכוחות מרושעים צצים בכל פינה, אנו זקוקים לכם, טובי אבירי האור, על מנת להביס את האופל ולהחזיר את האיזון לגלקסיה.

ברוכים הבאים לבית הספר לאבירי האור. כאן, בגלקסיה רחוקה רחוקה, תלמדו איך להביס את כוחות האופל, לסייף, להילחם ולהגן על הצדק. נתאמן בירי ברובי לייזר או ג'לי, סייף חללי, נשמע סיפורים על האימפריה או נכין שיקויים מסתוריים שאספנו מכל רחבי הגלקסיה. עם סיום האימונים נכתיר את ילד/ת יום ההולדת לאביר/ת אור, נפגוש את אחד המאסטרים  הגדולים ונקיים טקס הענקת חרב אור. הילדים יקבלו תלבושות וכלי נשק ויתחלקו לקבוצות. הקבוצות יתחרו ביניהן בקרב נועז ואמיץ או יעברו סדנאות שילמדו אותם לתעל את "הכוח". אך היזהרו, אביר האופל קרוב מאוד! הנבל לא ייתן לכם מנוחה עד שלא ילחם בכם בקרב אימתני שרק צד אחד ייצא ממנו מנצח ובסופו ירוויחו הילדים את הפרס הגדול ואת תעודת ההרפתקנ/ית שלהם.

הגבלת גיל – ב' ומעלה.